Trendy v lakování nehtů 2017

by Nikol on / Uncategorized

Tak jako móda,tak i nail art má svá NEJ. Na nehtech tuto sezonu bude totiž frčet nejen přirozenost, ale také odvážné melírování neboli ombré.

Přirozeně upravené nehty podle trendů, by měly mít jemně růžovou, béžovou nebo okrovou barvu. No a aby to nebyla nuda, tak umělci navrhli, umístit na takhle krásné nehty třeba putík, čárku nebo obdélníček.
Zajímavostí a novinkou je, orámovat nehet kolem dokola a to způsobem že vypadá jako v rámečku. Kdo je více odvážný a hlavně má čas, může se pustit do většího díla a to grafické bloky. Je to inspirace 60 léty.
Chce to ale opravdu čas a všechny vrstvy nechat dobře zaschnout, aby byl efekt co nejlepší. Dalším trendem je metalický lak a to v tmavých barvách. Tmavě modrá, šedá a rudá. Toto jsou barvy sezóny. Co mám ráda je technika ombré. Poslouží tři odstíny laků od světlého po tmavou. Vyberta zkrátky ty, které máte nejraději. Na roh ploché houbičky nanesete nad sebe jednotlivé čárky. Musí se dotýkat. Pak jednoduše roh obtisknete na nehet a nail omré je na světě.

zdroj: glamour.com (5x), harpersbazaar.com (4x)
 
 

Nikol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde