Trendy v make-upu jaro/léto 2017

by Nikol on / Makeup

Nová sezóna je vždy závanem něčeho nového a neotřelého. A tahle speciálně bude průletem historií. Aspoň tak to ukázalo mnoho módních návrhářů na Fashion weeks od New Yorku až po Prahu. Dnes se trendy určují velmi složitě, protože o některých si řeknete, to snad ani není možný, že bych takhle měla chodit nalíčená do práce. O jiných si zase řeknete, takhle vypadám po ránu, když lezu z postele. Ale i přesto si pojďme ukázat co bude vlastně v té nové sezóně 2017 IN!
(zdroj: vogue.co.uk)
 
Osumdesátky stalé IN
Kýčové barevné stíny rozetřené od očních víček přes spánky a líčka a k tomu výrazná rtěnka s výrazně mokrým vinilovým odleskem.
Hippies opět na scéně
Čistá nepudrovaná pleť jen s lehkou řasenkou a balzámem na rty. Pletené copánky, které rámují celý makup.
Rozmazané nebo slité stíny
Tenhle make-up vzniká postupem času a pracovním tempem. V Čechách se říká slily se mi stíny. A to je přesně ten trend. Jak těžké to udělat honem na přehlídku. Sjednocená pleť a slité nejlépe šedé oční stíny.
Důraz na čistotu
Krásná, zářivá pleť zahalená do lehkého makeup a poprášená lehoučce pudrem. Tváře zdobí jemný náznak narůžovělé tvářenky a na očích se sotva ukážou pudrové tóny očních stínů, celkový vzhled pomáhá dotvořit černá řasenka.
Barevné obočí nejen pro klauny 
Ale jestli mám zmínit něco neokoukaného, tak je to barevné obočí. Ideální je odbarvit chloupky a pak si hrát každý týden s jinou barvou pomocí barevných řasenek. Tento blaznivý trend přišel nečekavaně z Californie jako např. glitrovaní odrostů.

Vidíte, jak se můžete inspirovat. Moje rada na závěr zní: Najděte si vzhled, který se vám osobně líbí a který sluší vašemu obličeji.
Já mám ráda na očích hnědé stíny nebo linky a hlavně hodně řasenky, na tvářích jemnou růž a na rtech střídám výrazné rtěnky. V tom se cítím fajn a žensky. A o to přeci v tom světě plném nejrůznějších trendů jde!

Nikol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain