Kočka s vlastním Twitterem a Instagramem: Lagerfeldova láska Choupette

by Nikol on / Uncategorized

Kočky patří mezi statisticky nejvíce pořizované mazlíčky světa. Takový kočičí miláček vás ročně přijde na pěkných pár korun, co se týká krmení a zdravotní péče. Dnešní článek, ale není o jen tak obyčejné domácí kočce, nýbrž o samotné královně všech koček! 24 hodinová péče dvou služebných, vlastní lože, místo u jídelního stolu, iPad, účet na Twitteru a Instagram. To vše zahrnuje každodenní luxus nejrozmazlenější kočky světa Choupette!
Kočička Choupette se stala slavnou a obletovanou hlavně díky svému majiteli, kterým nemůžeme být nikdo jiný, než extravagantní návrhář a kreativní ředitel značky Chanel a Fendi pan Karl Lagerfeld. Původně byla kočka Lagerfelovi svěřena pouze na pár týdnů, ta však už nikdy neodešla. Komu by se také chtělo, samotné kočce se dostává servisu, o jakém si i lidé mohou nechat zdát. Choupette se stala opravdovou láskou návrháře, podle jeho slov: “Na prvním místě je Choupette, na druhém také a na třetím jsem pro sebe já sám.” Excentrický návrhář také v jednom ze svých rozhovorů zmínil, že pokud by byl sňatek s kočkou možný, neváhal by.
Image title

Ptáte se jak vypadá všední den Choupette? Kromě nonstop péče svých dvou opatrovatelek, které mají za úkol kočku hlídat a bavit jí, sedostává chlupatému miláčkovi Choupette pravidelnému česání bílé srsti a to až 3x denně! Mimo jiné jí její osobní veterinář pravidelně dělá manikúru. Od Karlanebo chův by to podle Karlových slov nesnesla. U kosmetické péče ale zdaleka nekončíme! Funkce Lagerfelda jako kreativního ředitele Chanelu dává Choupetteznačný trendový náskok oproti ostatním kočkám. V jejím pokoji nesmí chybět aniskříň s oblečky Chanel, ve kterých kočka dokonce spí.

Aby jsme ale zásluhy nenechaly pouze na Lagerfeldově práci, naše Choupette má ve světe showbusinessu a módy také své místo. Reklamy na auta značky Opel s Choupette se staly hitem. Vždyť jen její poslední obrat v minulémroce činil přes dva miliony liber (v přepočtu cca 82 milionů korun). Není divu, že založení vlastního bankovního konta své milované kočce považoval návrhář zanutnost. Svým výdělkem se skoro vyrovnala i známé britské modelce CařeDelevingne, která si loni připsala na účet 90 milionů korun.

Image title

Image title

Nikol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain